КОМОДА БРУНО АРТИСАН ФОЛИЈА ТОП ЦЕНА

15.900 ден

НА ЗАЛИХА

2 на залиха

Шифра: 12991 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 240 x 42 x 200 cm ТВ елемент: 180 x 38 x 46 cm Висок елемент: 60 x 35 x 103 cm Низок елемент: 60 x 42 x 107 cm Полица: 120 x 22 x 25 cm Боја: Антрацит со артисан фолија Изработка: Комода изработена медијапан со фолија артисан (лице) и висококвалитетна иверка од 18mm во антрацит (корпус). Стаклени полици и ЛЕД осветлување.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА БРУНО АРТИСАН ФОЛИЈА ТОП ЦЕНА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби