КОМОДА ДАЈМОНД ФОЛИЈА

31.900 ден

Нема на залиха

Шифра: 14392 Категорија: Салон:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 300 х 50 х 203 cm ТВ елемент: 180 x 50 x 53 cm Висок елемент: 60 x 42 x 203 cm Низок елемент: 60 x 42 x 173 cm Полица: 145 x 22 x 20 cm Боја: Бела Изработка: Комода изработена од висококвалитетна бела иверка од 18мм (корпус) и лице медијапан со пвц фолија бела сјај. Стаклени полици и ЛЕД осветлување.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА ДАЈМОНД ФОЛИЈА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.