КОМОДА ДЕЦИМА – ОНЛАЈН

21.900 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14627 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

254,6 x 41,5 x 195 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува тв елемент, висаче, висок елемент и полица

БОЈА

Црна со даб артисан

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Комода изработена од висококвалитетна иверка во црн даб и артисан. Интеракцијата на боите на црната и светлиот тон на дрво и дава личен модерен шмек. Вклучено лед осветлување

ПРЕДНОСТИ

Вклучено ЛЕД осветлување

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 дена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА ДЕЦИМА – ОНЛАЈН”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби