КОМОДА ЕНКАНТО

39.900 ден

НА ЗАЛИХА

9 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 335 x 45 x 205 cm Елемент за ТВ: 161,3 x 45 x 64,8 cm Долен широк елемент: 102 x 45 x 158 cm Долен висок елемент: 72 x 45 x 205 cm Полица: 113 x 22 x 31 cm Боја: Бел Бор Изработка: Комода изработена од висококвалитетна иверка од 16мм(корпус) со МДФ декоративни елементи

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА ЕНКАНТО”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби