КОМОДА КАНДО ЗЛАТЕН ЈАСЕН ФОЛИЈА

19.900 ден

НА ЗАЛИХА

14 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 225 х 50 х 200 cm ТВ елемент: 160 х 50 х 41 cm Низок елемент: 65 х 42 х 109 cm Висок елемент: 65 х 35 х 106 cm 2х Полици: 110 х 22 х 25 cm Боја: Каноне со златен јасен (како на сликата) Изработка: Комода изработена од висококвалитетна иверка со дебелина 18mm(костур) и медијапан фолија (лице). Со стаклени полици и лед осветлување

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА КАНДО ЗЛАТЕН ЈАСЕН ФОЛИЈА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби