КОМОДА КОКО

20.900 ден

Нема на залиха

Шифра: 14964 Категорија: Салон:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 310 x 47 x 172 cm Елемент за ТВ: 160 х 47 х 60 cm Висок елемент : 60 х 42 х 172 cm Низок елемент: 90 x 42 x 122 cm Полица: 120 х 20 х 20 cm Боја: Бела со масима дарк Изработка: Комода изработена во висококвалитетна иверка со дебелина 18 мм бела мазна со масима дарк.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА КОКО”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian