КОМОДА КОМВЕЈ ФОЛИЈА ТОП ЦЕНА

21.900 ден

НА ЗАЛИХА

2 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 287 x 42 x 194 cm Долен Елемент за ТВ: 210 х 42 х 44 cm Долен Елемент Висок: 77 х 37 х 135 cm Висаче: 77 x 37 x 130 cm Полици: 146 x 23 x 22 cm Боја: Кордоба со крем Изработка: Комода изработена во иверица кордоба а-395 со дебелина 18 мм и лице медијапан со фолија крем мат,со стаклено лице и стаклени полици со вклучено лед осветлување.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА КОМВЕЈ ФОЛИЈА ТОП ЦЕНА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби