КОМОДА КОРДОБА 2 ТОП ЦЕНА

16.900 ден

НА ЗАЛИХА

7 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 280 х 47 х 198 cm ТВ елемент: 150 x 47 x 54 cm Висок елемент: 50 x 42 x 189 cm Низок елемент: 80 x 42 x 124 cm Полица: 140 x 22 x 35 cm Боја: Каноне со антрацит Изработка: Комода изработена од висококвалитетна иверка со деб. 18мм во каноне и антрацит боја. Стаклени полици со ЛЕД осветлување.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА КОРДОБА 2 ТОП ЦЕНА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби