КОМОДА ЛАУРЕН ФОЛИЈА

27.900 ден

Нема на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 280 x 46 x 194 cm 2 х Долен елемент за ТВ: 140 х 46 х 37 cm 2 х Висаче со стаклена врата: 38 х 35,5 х 110 cm 2 х Висаче со полна врата: 38 x 35,5 x 110 cm Полици: 110 x 24 x 25 cm Боја: Кордоба со крем Изработка: Комода изработена во иверица кордоба а-395 со дебелина 18 мм и лице медијапан со фолија крем мат,со стаклено лице и стаклени полици со вклучено лед осветлување.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА ЛАУРЕН ФОЛИЈА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.