КОМОДА ЛИНА

29.900 ден

На залиха

НА ЗАЛИХА

АРТИСАН-БЕЛАСЈАЈ
АРТИСАН-БЕЛАСЈАЈ
Избриши
SHARE

Опис

Димензии: 300 х 50 х 200 cm ТВ елемент: 220 x 52 х 53 cm Висок долен елемент: 80 х 42 х 132 cm Висаче: 80 х 33,5 х 129 cm Полица: 170 x 22 x 20 Боја: Бела со артисан Изработка: Комода изработена од висококвалитетна иверка со дебелина 18mm(костур) и медијапан фолија (лице).

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА ЛИНА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби