КОМОДА ЛОМБАРДО ТОП ЦЕНА

21.900 ден

НА ЗАЛИХА

2 на залиха

Шифра: 12263 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии (минимални): 315 х 41 x 198 cm Висок елемент: 59 x 41 x 198 cm Низок елемент: 98 x 41 x 160 cm ТВ комода: 158 x 41 x 41,5 cm Полица: 140 x 22 x 25,5 cm Боја: Даб со Црна Висок Сјај Материјал: Комода изработена од висококвалитетна иверка и готов медијапан(лице) и сјаен даб (корпус) со дебелина 20 и 18mm. Вратички во комбинација на стакло со медијапан.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА ЛОМБАРДО ТОП ЦЕНА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби