КОМОДА МИТО ФОЛИЈА

19.900 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

SHARE

Опис

Димензии: 240 x 45 x 191 cm Елемент за ТВ: 240 x 45 x 45 cm 2 х Висаче: 140 x 34 x 32 cm Полици: 120 x 80 x 20 cm Боја: УД 297 со крем Изработка: Комода изработена од висококвалитетна иверка со дебелина 18мм и медијапан керм фолија

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА МИТО ФОЛИЈА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби