КОМОДА НАГОРЕ ТОП ЦЕНА

15.900 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 10896 Категорија: Салон: , ,
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 256,5 х 41 x 190 cm Тв комода: 256,5 х 41 x 78 cm Висаче со полица: 256 x 28,5 x 71 cm Боја: Сив Даб Материјал: Комода изработена од висококвалитетна иверка од 16mm.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА НАГОРЕ ТОП ЦЕНА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби