КОМОДА НЕНА

21.900 ден

Нема на залиха

Шифра: 14390 Категорија: Салон:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 270 x 47 x 200 cm Долен Елемент за ТВ: 150 х 47 х 50 cm Висок елемент : 60х 47 х 200 cm Долен Елемент Низок: 60 x 47 x 130 cm Полица: 150 x 22 x 20 cm Боја: Бела со уд Изработка: Комода изработена во висококвалитетна иверка со дебелина 18 мм бела мазна Д-152 ,со уд 297. Стаклени полици со лед осветлување и стаклено лице на врати.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА НЕНА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian