КОМОДА НЕОН

23.900 ден

Нема на залиха

Шифра: 14961 Категорија: Салон:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 300 x 42 x 200 cm Елемент за ТВ: 120 х 42 х 45 cm Висок елемент : 80 х 42 х 200 cm Низок елемент: 100 x 42 x 130 cm Боја: Бела со антрацит Изработка: Комода изработена во висококвалитетна иверка со дебелина 18 мм бела мазна со антрацит, со стаклео лице, стаклени полици и лед осветлување.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА НЕОН”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian