КОМОДА НОДИ ТОП ЦЕНА

13.900 ден

5 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: 241 x 42 x 185 cm Долен Елемент за ТВ: 180 х 42 х 45 cm Долен Елемент Висок: 60 х 42 х 113 cm Висаче: 60 x 32 x 110 cm Полица: 120 x 22 x 20 cm Боја: Бела со Тортана Изработка: Комода изработена од Готов Медијапан Бела Сјај и висококвалитетна иверка со дебелина 18mm Тортана (лице) и Бела Софт иверка (корпус). ЛЕД осветлување и стаклени полици.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА НОДИ ТОП ЦЕНА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби