КОМОДА ОЛИМПИА ТОП ЦЕНА

15.900 ден

На залиха

НА ЗАЛИХА

ХАТУАСА-ПЕРЛА
ХАТУАСА-ПЕРЛА
Избриши
Шифра: 11221 Категорија: Салон: , ,
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 260 х 45 х 183 cm ТВ елемент: 120 x 45 x 48 cm Висок елемент: 70 x 33 x 183 cm Низок елемент: 70 x 33 x 123 cm Полица: 120 x 20 x 20 cm Боја: Хатуса со крем (перла). Изработка: Комода изработена од висококвалитетна иверка со деб. 18мм во Хатуса и Крем (перла) боја. ЛЕД осветлување и стаклени полици.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА ОЛИМПИА ТОП ЦЕНА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби