КОМОДА РИВИЕРА ТОП ЦЕНА

14.900 ден

На залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: 270 x 42 x 190 cm Долен Елемент за ТВ: 270 х 42 х 41 cm Висаче x 3: 40 x 32.5 x 100 cm Боја: Бела со УД 297 Изработка: Комода изработена од Бел Медијапан со УД 297, три висаче со врати за простор за складирање,четири фиоки на делот за ТВ

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА РИВИЕРА ТОП ЦЕНА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 1

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби