КОМОДА СИРМА 2

18.900 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

SHARE

Опис

Димензии: 240 x 47 x 183 cm ТВ елемент: 130 x 40,5 x 43 cm Тесен елемент: 40 x 30 x 183 cm Широк елемент: 70 x 47 x 183 cm Боја: Месина со крем сјај Изработка: Комода изработена од висококвалитетна иверка со деб. 18мм. месина (корпус) и медијапан крем сјај (лице).

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА СИРМА 2”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби