КОМОДА СТАТУС 2

18.600 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

SHARE

Опис

Димензии: 280 x 43 x 190 cm ТВ елемент: 200 x 43 x 50 cm Висок елемент: 80 x 33 x 100cm Низок елемент: 80 x 33 x 115cm Полица: 180 x 21.6 x 30cm Боја: УД со бело Изработка: Комода изработена во УД иверка со деб. 18мм и Бел МДФ Готов Сјај. ЛЕД осветлување

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА СТАТУС 2”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби