КОМОДА ТИЦИАНО

38.900 ден

НА ЗАЛИХА

12 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 326,5 х 54,2 x 203,4 cm Висок елемент: 74 x 43,5 x 203,4 cm Низок елемент – бифе: 108,8 x 43,5 x 155,4 cm Мала ТВ комода: 143,7 x 54,2 x 50 cm Боја: како на сликата Материјал: Медијапан со сјајна фолија. Вклучено ЛЕД осветлување (на двете витрини (елементи))

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА ТИЦИАНО”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби