КОМОДА ТУЛУЗ

38.900 ден

НА ЗАЛИХА

5 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 328,2 x 53,9 x 196 cm Елемент за ТВ: 163,2 x 53,9 x 50,7 cm Долен низок елемент: 98,5 x 40,2 x 164 cm Долен висок елемент: 66,5 x 43,2 x 196 cm Полица: 140 x 21,9 x 29,6 cm Боја: Бела со артисан Изработка: Комода изработена медијапан (лице) и висококвалитетна иверка корпус, вклучени три спот сијалички

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА ТУЛУЗ”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби