КОМОДА ВЕНЕЦИЈА

24.900 ден

Нема на залиха

Шифра: 14901 Категорија: Салон:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 325 x 42 x 200 cm Елемент за ТВ: 160 х 44 х 43 cm Висок елемент: 75 x 42 x 200 cm Низок елемент: 90 x 42 x 140 cm Полица: 160 х 22 х 24 cm Боја: Бела со антрацит Материјал: Комода изработена од висококвалитетна иверка од 18мм, бела мазна и антрацит, со стаклено лице, стаклени полици и вклучено ЛЕД осветлување

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА ВЕНЕЦИЈА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian