КОМОДА ЗАГРЕБ – ОНЛАЈН СИТИ 6042

14.900 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 13267 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

240 x 38 x 181 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

ТВ комода: 160 x 38 x 40 cm Висок елемент: 80 x 30 x 180 cm Висаче: 65 x 30 x 90 cm Полица: 95 x 18 x 18 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува тв елемент, висок елемент, висаче и полица

БОЈА

Бела софт со бела сјај

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Комода изработена од висококвалитетна иверка со деб. 16мм и канттрака од 0,45мм.

ПРЕДНОСТИ

Вклучено меко затворање

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА ЗАГРЕБ – ОНЛАЈН СИТИ 6042”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби