КОМПЛЕТ ЗА БАЊА АЈС КЕЈВ – ОНЛАЈН

16.900 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14790 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Висок елемент: 38 x 34 x 185 cm Висаче: 30 x 22 x 65 cm Елемент под лавабо: 60 x 26 x 57 cm Низок елемент со фиокa: 26 x 30 x 83 cm Огледало со полица: 14 x 60 x 65 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува висок елемент, елемент под лавабо, висаче, низок елемент со фиока и огледало со полица

БОЈА

Бела сјај

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Комплет за во бања изработен од виоскоквалитетна иверка кој ќе ви помогне во организирање на целата бања

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМПЛЕТ ЗА БАЊА АЈС КЕЈВ – ОНЛАЈН”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби