КРЕВЕТ ДЕТСКИ FIRE TRUCK 148х74

9.990 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

SHARE

Опис

Димензии: 148 x 74 x 58 cm Тежина: 60кг Боја: Пожарно возило принт Изработка: Детски кревет изработен од ламинирана иверка со мек ПВЦ раб. Креветот FIRE TRUCK е отпорен на гребнатини, вдлабнатини и нечистотија. Цената на креветот вклучува рамка со летви и душек од пена.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КРЕВЕТ ДЕТСКИ FIRE TRUCK 148х74”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби