КРЕВЕТ КОЛОРС МЕБЕЛ-ВИ

10.900 ден

5 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: 95,4 x 205 x 84 cm за душек 90 х 200 cm Боја: Антрацит, Бела софт и Жолта Изработка: Кревет изработен од висококвалитетна иверка со дебелина 18mm, со фиока за складирање и три прегради за дополнителен простор за складирање

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КРЕВЕТ КОЛОРС МЕБЕЛ-ВИ”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби