КРЕВЕТ МИА 90Х200 СО ФИОКИ

10.900 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

SHARE

Опис

Димензии: 94 x 204 x 50 cm за душек: 90 x 200 cm Боја: – Бела – Сонома со Бела Изработка: Единечен кревет изработен од висококвалитетна иверка со дебелина 16mm. Со дополнителни три фиоки за складирање.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КРЕВЕТ МИА 90Х200 СО ФИОКИ”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби