КРЕВЕТ ПИЛОТ

11.900 ден

НА ЗАЛИХА

7 на залиха

Шифра: 14255 Категорија: Салон:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 95 x 207 x 100 cm За душек 90 х 200 cm Боја: Антрацит Изработка: Кревет изработен од висококвалитетна иверка со дебелина 18mm, со тапацирана табла

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КРЕВЕТ ПИЛОТ”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби