Купи!

КРЕВЕТ ЗА МИЛЕНИЧИЊА МЕИ

1.393 ден-30% НАМАЛУВАЊЕ

6 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: 41 x 33 x 46 cm Боја: – Црвена (FUSYA) – Сива (GRI) – Зелена (PETROL) Изработка: Кревет за миленичиња изработен од висококвалитетен штоф кој се трансформира и во куќичка. Дозволете му удобност на вашето милениче

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КРЕВЕТ ЗА МИЛЕНИЧИЊА МЕИ”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби