КУЈНА БЛОК ФАДО 2.40 М

39.900 ден

13 на залиха

НА ЗАЛИХА

Шифра: 14410 Категорија: Салон:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: Горен ред: 245 х 30 х 72 cm Долен ред: 245 х 55 х 72 cm Работна плотна: деб. 3,8 cm Боја: Костур артисан со лице готов медијапан бел сјај и фолија артисан. Боја на плотна: Дрвен дезен артисан Изработка: Кујна изработена од висококвалитетна иверка со дебелина од 18 мм. артисан (костур) и лице готов медијапан бел сјај со фолија артисан, плотна дрвен дезен артисан, со елемент за вградлив шпорет.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КУЈНА БЛОК ФАДО 2.40 М”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби