КУЈНА БЛОК ФОРТЕ НОВА

41.900 ден

На залиха

НА ЗАЛИХА

АРТИСАН-КРЕМСЈАЈ
АРТИСАН-КРЕМСЈАЈ
Избриши
SHARE

Опис

Димензии: Горен ред: 300 х 30 х 72 cm Долен ред: 300 х 55 х 72 cm Плотна: деб. 3,8 cm Боја: Артисан со Крем Сјај Боја на плотна: дезен Крем Мермер Изработка: Кујна изработена од МДФ (лице) висококвалитетна иверка со дебелина 18mm (дел од лице и корпус), можност за вградување на електрични апарати

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КУЈНА БЛОК ФОРТЕ НОВА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби