КУЈНА БЛОК МИНА 3 М

46.900 ден

НА ЗАЛИХА

2 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: Горен ред: 300 х 30 х 72 cm Долен ред: 300 х 55 х 72 cm Работна плотна: деб. 3,8 cm Боја: Костур перла со лице мдф фолија артисан и крем мат Боја на плотна: Крем со светки Изработка: Кујна изработена од висококвалитетна иверка со дебелина од 18 мм. перла (костур) и лице фолија артисан со крем мат, плотна во крем боја со светки,со елемент за вградлив шпорет.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КУЈНА БЛОК МИНА 3 М”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби