КУЈНА БЛОК НОНА 240

39.900 ден

На залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: Горен ред : 240 х 32 х 72 cm Долен ред: 240 х 55 х 72 cm Работна плотна: деб. 3,8 cm Боја: Перла со Артисан/Крем мат Изработка: Кујна изработена од висококвалитетна иверка костур (перла) ,лице долен дел пвц фолија артисан, горен дел пвц фолија крем мат

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КУЈНА БЛОК НОНА 240”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби