ЛЕЖАЈ АБРА 160х200 ОД ЗАЛИХА ###

24.900 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

SHARE

Опис

Димензии надворешно: 174 х 210 х 107 cm Висина на лежај: 46 cm За душек: 160 x 200 cm Бои/Дезени: – Ф-431С (излог) – Ф-436С – ИЗБОР ОД СИТЕ ( С ) ПЛАТНА – ОД СКРОЕНО ЗА ЗАЛИХА Изработка: Француски лежај изработен од висококвалитетни материјали, со пластични црни ногари

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ АБРА 160х200 ОД ЗАЛИХА ###”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби