ЛЕЖАЈ БАВЕНО

20.900 ден

НА ЗАЛИХА

6 на залиха

Шифра: 14540 Категорија: Салон:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димезнии: 187,5 x 210 x 91,7 cm (за душек 180 х 200 cm) Боја: Како на фотографијата (две комбинации на темен даб) Материјал: Лежај изработен од висококвлаитетна иверка, комбинирана табла со тапациран дел. Подница не е вклучена

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

187,5 x 210 x 91,7 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Димензии за душек: 180 x 200 cm

БОЈА

Како на фотографијата (две комбинации на темен даб)

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Лежај изработен од висококвлаитетна иверка, комбинирана табла со тапациран дел.

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ БАВЕНО”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби