ЛЕЖАЈ БЕЛВИ СО НАТКАЗНИ

23.900 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

Шифра: 13065 Категорија: Салон:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димезнии: 285 x 209 x 97 cm (за душек 160х200 cm) Боја: Како на фотографијата (две комбинации на темен даб) Материјал: Лежај изработен од висококвлаитетна иверка, комбинирана табла со тапациран дел. * Лежајот доаѓа без дополнителниот елемент за седење.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ БЕЛВИ СО НАТКАЗНИ”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби