ЛЕЖАЈ БОНИМИ 160х200 ИЗБОР БОЈА

17.900 ден

Нема на залиха

Шифра: 14282 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии надворешно: 183 х 213 х 113 cm Висина на лежај: 35 cm За душек: 160 x 200 cm Бои/дезени: СИТЕ Изработка: Тапациран лежај изработен од висококвалитетни материјали, со метални никел ногари

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ БОНИМИ 160х200 ИЗБОР БОЈА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.