ЛЕЖАЈ БОНИМИ 160х200 ОД ЗАЛИХА ###

15.900 ден

1 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии надворешно: 183 х 213 х 113 cm Висина на лежај: 35 cm За душек: 160 x 200 cm Бои/Дезени: – Ф-397С (излог) – Ф-390С – ИЗБОР ОД СИТЕ ( С ) ПЛАТНА – ОД СКРОЕНО ЗА ЗАЛИХА Изработка: Тапациран лежај изработен од висококвалитетни материјали, со метални никел ногари

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ БОНИМИ 160х200 ОД ЗАЛИХА ###”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби