ЛЕЖАЈ ЧАНТОН СО НАТКАЗНИ – ОНЛАЈН

21.900 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

Шифра: 14580 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

304 x 209 x 96,5 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Димензии за душек: 180 x 200 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот се состои од лежај и две натказни

БОЈА

Аристон даб и темен бетон

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Лежај изработен од висококвлаитетна иверка, комбинирана табла со тапациран дел.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 дена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ ЧАНТОН СО НАТКАЗНИ – ОНЛАЈН”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби