ЛЕЖАЈ ДАНИ 160Х200 ОД ЗАЛИХА ###

21.900 ден

Check 2 на залиха

НА ЗАЛИХА

Шифра: 15216 Категорија: Салон:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви

Опис

Димензии надворешно: 172 х 217 х 103 cm Висина на лежај: 36 cm За душек: 160 x 200 cm Бои/дезени: – И-55 (излог) – И-62 – ИЗБОР ОД СИТЕ ( Ф ) ПЛАТНА – СКРОЕНО ЗА ЗАЛИХА Изработка: Тапациран лежај изработен од висококвалитетни материјали, со црни метални ногари Комбинација: Еднобојна

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ ДАНИ 160Х200 ОД ЗАЛИХА ###”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби