ЛЕЖАЈ ЏУЛИ 160Х200

14.300 ден

НА ЗАЛИХА

20 на залиха

Шифра: 10135 Категорија: Салон: , ,
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 167 x 206 x 80 cm Димензија за душек: 160 x 200 cm Боја Костур: Сонома со Бела Изработка: Лежај изработен од иверка и медијапан.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ ЏУЛИ 160Х200”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби