ЛЕЖАЈ ИНФИНИТУД КРЕМ – ОНЛАЈН

23.900 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14803 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

235 x 237 x 88 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

За душек 180 x 200 cm

БОЈА

Бела сјај со крем

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм и медијапан

ОПИС

Лежај изработен од висококвалитетна иверка и медијапан, со клупа, табла комбинирана со еко кожа, со вклучено лед осветлување. Практичен, функционален, висококвалитетен, стилски и атрактивен лежај. Она што му треба на вашиот дом!

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 дена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ ИНФИНИТУД КРЕМ – ОНЛАЈН”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби