ЛЕЖАЈ ЈАКОБИНА

36.390 ден

НА ЗАЛИХА

14 на залиха

Шифра: 14210 Категорија: Салон:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензија: 167,5 x 235 x 120 cm (за душек 160 x 200 cm) 2х Натказни: 58 x 41 x 120 cm Боја: Даб Изработка: Лежај изработен од висококвалитетна иверка, табла комбинирана со еко кожа, со вклучено лед осветлување

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ ЈАКОБИНА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби