ЛЕЖАЈ КЕТ 160×200 МЕБЕЛ ВИ

18.900 ден

На залиха

НА ЗАЛИХА

СОНОМА
СОНОМА
СОНОМА-БЕЛА
СОНОМА-БЕЛА
Избриши
SHARE

Опис

Димензии надворешно: 165 х 205 х 90 cm Висина на лежај: 40,5 cm За душек: 160 x 200 cm Натказни: 45 х 41 х 30 cm Боја: Сонома даб со Бела Изработка: Лежај изработен од високо квалитетна иверка од 18mm. Со четири фиоки за складирање (две странично и две напред)

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ КЕТ 160×200 МЕБЕЛ ВИ”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби