ЛЕЖАЈ КИКИ ОД ЗАЛИХА ###

24.900 ден

7 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: 228 х 100 х 83 cm Висина на седиште: 51 cm Димензии за спиење: 95 х 200 cm Бои/Дезени: -Ф-434С -Ф-435С (излог) – ИЗБОР ОД СИТЕ ( С ) ПЛАТНА – ОД СКРОЕНО ЗА ЗАЛИХА Распоред на сериски броеви: 1-4 ПОМАЛИ ПЕРНИЧКИ, 2 СЕ ОСТАНАТО Комбинација: Еднобојно, двобојно Ногари: Пластични, мали

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ КИКИ ОД ЗАЛИХА ###”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби