ЛЕЖАЈ МОНИКА СО ДВЕ КАСЕТКИ И ТОАЛЕТНА

31.900 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

SHARE

Опис

Димензија: Лежај: 264 х 205 х 113 cm (за душек 180 x 200 cm) Натказни: 60 x 39 x 32 cm Тоалетна: 120 x 40 x 145 cm Боја: УД297 со Крем МДФ Сјај Изработка: Изработени од иверка во УД297 боја и Крем МДФ Сјај. Таблата на лежјот е комибинирана од тапацир и иверка. Во комплетот е вклучена и табуретка

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ МОНИКА СО ДВЕ КАСЕТКИ И ТОАЛЕТНА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби