ЛЕЖАЈ РАВЕН СО НАТКАЗНА

18.600 ден

НА ЗАЛИХА

28 на залиха

Шифра: 13067 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: Лежај: 146 x 210 x 88 cm (140 x 200 душек) Висина на лежај: 42 cm Натказна: 50 x 41,5 x 48,5 cm Боја: Како на фотографијата Изработка: Лежај изработен од висококвалитетна иверка, со една натказна, комбинирана табла со тапацир

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ РАВЕН СО НАТКАЗНА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби