ЛЕЖАЈ РОНДИНО СО ДВЕ КАСЕТКИ И ТОАЛЕТНА

32.900 ден

На залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: Лежај со натказни: 274 х 240 х 92,5 cm (за душек 180 х 200) Висина на лежај: 37,5 cm Тоалетна: 100 x 45 x 85,5 cm Боја: Артисан со Бела МДФ Сјај Изработка: Изработени во Артисан иверка со дебелина 18мм и Бела МДФ сјај. Таблата на лежајот комбинирана од тапацир и иверка. Простор за складирање на долниот дел од лежајот

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ РОНДИНО СО ДВЕ КАСЕТКИ И ТОАЛЕТНА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби