ЛЕЖАЈ ШАЈН СО НАТКАЗНИ – ОНЛАЈН СИТИ 7046

14.100 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 12458 Категорија: Салон:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

180,5 х 206 х 71 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Висина на лежај: 30 cm За душек: 160 x 200 cm Натказни х2: 50 х 35 х 51 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува кревет и две натказни.

БОЈА

Бела сјај

МАТЕРИЈАЛ

Лежај изработен од медијапан и висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Лежај со две натказни изработен од медијапан во бела сјај боја (лице) и бела иверка (корпус). Креветот е погоден за нарачка на душек Орфеј https://www.mebel-vi.com/product/dushek-orfej-onlajn-160-200/

ПРЕДНОСТИ

Разделник во просторот на душекот, кој значително ја зајакнува целокупната структура на креветот и е главен фактор за неговата издржливост со текот на времето.

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена во комплетот

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 30 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ ШАЈН СО НАТКАЗНИ – ОНЛАЈН СИТИ 7046”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби